image

Kia Cerato sedana pārskats

admin date_range28.03.2021, 17:35 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1879

Uz Kia Rio braucēju trakuma fona mūsu šodienas viesis izskatās diezgan pieticīgs. Neskatoties uz to, Cerato modelim ir visas iespējas ieskaidrot un izlauzties masās. Lai to izdarītu, automašīnai ir visas nepieciešamās iezīmes, proti, labs dizains, pienācīgs tehniskais aprīkojums, kā arī ērts interjers ar virkni modernu iespēju.

Ārēji modelis ir izgatavots diezgan jauki un daudzējādā ziņā turpina austrumu dizaina skolas tradīcijas. Šeit nav īpašu agresīvu aprakstu un pārmērīga patosa. Gluži pretēji, automašīna izskatās atturīga, lakoniska un glīta, netērējot savu šarmu un vieglo šarmu.


Tehniskā ziņā arī viss ir ideālā kārtībā. Sedans ir aprīkots ar benzīna dzinēju līniju, kas darbojas kopā ar automātisko pārnesumkārbu. Piekare ir neatkarīga, priekšā ir atsperes un aizmugurē ar daudzsviru. Turklāt pircēji var izvēlēties gan no pilnpiedziņas, gan no priekšpiedziņas.

Salons ir ļoti mājīgs un ērts. Pat pārējā sēdekļu rindā ir pietiekami daudz vietas, kas, starp citu, šeit tiek apsildīta. Patīkami ir arī elektronikas, vadītāja palīgu un daudzfunkcionālās multimediju sistēmas ar lielu skārienekrānu ekrāns.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/