image

Pikaps SsangYong Rexton Sports saņēma atjauninājumu

work date_range14.04.2022, 23:26 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1126

Labs ķīniešu pikaps SsangYong Rexton Sports nesen saņēma atjauninājumu paketi. Sportiskā versija jau izcēlās ar izsmalcinātu aprīkojumu un drosmīgu izskatu, taču Ķīnas izstrādātājiem ar to nešķita pietiekami, un viņi, nopietni runājot, izskrēja diezgan apjomīgu paketi ar dažādām papildu iespējām un jauniem dzinējiem.
Tradicionāli sāksim ar spēka agregātu līniju, kas ir papildināta ar izcilu 2,2 turbo dīzeļdzinēju ar 187 ZS. un 420 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā iesācējs lieliski strādā gan ar mehāniku, gan ar Aisin automātu, kas atbalsta aizmugurējo un visu riteņu piedziņu.

Automašīnas izskats ir saņēmis daudz vairāk jauninājumu, kas kļuvis nedaudz brutālāks, pateicoties paplašinātajām riteņu arkām, stilīgajām līstēm un nemainīgai optikai. Viņi arī pievienoja līstes durvju apakšai, vairākas virsbūves nokrāsas un vieglmetāla diski.
Kopumā ir manāms, kā SsangYong visiem spēkiem cenšas popularizēt savu pikapu vietējā tirgū, kā arī Āzijas reģionā, cenšoties konkurēt ar visuresošajiem japāņiem. Protams, panākumi šajā jomā joprojām ir pieticīgi, taču ceram, ka modelis tomēr kļūs atpazīstamāks un populārāks.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/