image

Hyundai attīstības vēsture

admin date_range28.03.2021, 17:47 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1914

Dienvidkorejas ražotājs Hyundai ir plaši pazīstams visā pasaulē ar plašu modeļu klāstu un ļoti augstas kvalitātes pasažieru automašīnām. Šis uzņēmums pasaules tirgū ielauzās salīdzinoši nesen, taču jau ir paspējis nostiprināties kā uzticams piegādātājs un partneris.

Hyundai koncerns savu vēsturi sāka jau 1947. gadā, Korejas kara priekšvakarā. Toreiz neliels autoserviss nolēma izlaist savus pirmos motorizētos ratiņus, kurus pēc tam labi pārdeva vietējā tirgū.


Tomēr reālais stimuls Hyundai attīstībai tika saņemts 60. gadu vidū, kad ASV armija sāka ražotājam izdot daudzus prestižus pasūtījumus vieglo automašīnu izstrādei un montāžai armijas vajadzībām. Uz šī fona bija iespējams stiprināt ražošanas līnijas un ievērojami paaugstināt saražoto transportlīdzekļu līmeni.

80. gadu sākumā koncerns veiksmīgi darbojās Āzijas tirgū, un 90. gadu sākumā tas sāka aktīvi paplašināties uz rietumiem. Daudzus vieglo automobiļu modeļus sirsnīgi uzņēma Eiropas un Amerikas autovadītāji, kuri novērtēja automašīnu augsto kvalitāti, kā arī to moderno aprīkojumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/