image

Hyundai un Forze izgatavos ūdeņraža sporta automašīnu

admin date_range28.03.2021, 18:14 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1892

Hyundai sadarbosies ar Forze, lai izveidotu visu laiku pirmo ūdeņraža degvielas šūnu sporta automašīnu. Modelis solās būt ārkārtīgi interesants, jo tā ieviešanas laikā tiks izmantotas daudzas jaunas tehnoloģijas, kuras Toyota un citi nozarē strādājošie ražotāji iepriekš nav izmantojuši.

Īpaši liela uzmanība tiek pievērsta borāta elektronikai, kurai vajadzētu precīzi noregulēt spēkstacijas darbību un piegādāt maksimālo jaudu īstajā laikā, koncentrējot visus resursus. Tas izklausās nedaudz sarežģīti, bet tas viss tiks izdarīts sekundes sekundes laikā. Turklāt programma ar mašīnmācīšanās funkciju tiks galā ar šo funkciju.


Pārējā sporta automašīna ir līdzīga citiem Forze modeļiem. Tam ir līdzīgs aerodinamiskais korpuss, kas laboratorijas apstākļos ir daudzkārt pārbaudīts, kā arī visu komponentu pārbaudīts izkārtojums. Turklāt modelis tiks izgatavots no 100% CFRP, lai maksimāli palielinātu struktūras vieglumu, vienlaikus saglabājot pietiekamu stingrības līmeni.

Kopumā ziņas izskatās diezgan interesantas. Ja projekts izdosies, var droši teikt, ka dažas tehnoloģijas pāries uz ūdeņraža automobiļu civilo sektoru, kas to nevar, bet lūdzu. Jebkurā gadījumā mēs sekosim notikumu attīstībai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/