image

Uz konveijera nokļuva Audi Q4 e-tron

admin date_range28.03.2021, 18:15 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1985

Atjauninātais Audi Q4 e-tron jau ir nonācis montāžas līnijā dzimtajā Saksijā, kur modelis tiks ražots gandrīz tajā pašā darbnīcā kopā ar Volkswagen ID.4 krosoveru. Abus elektriskos transportlīdzekļus sagaida daudzi elektromobiļu entuziasti, jo tie atspoguļo labāko inženiertehnisko risinājumu būtību un vismodernāko kvalitātes līmeni.

Jo īpaši Audi Q4 e-tron ir augstākās klases elektriskais krosovera apvidus auto ar ārkārtīgi pievilcīgu cenu. Automašīnai vajadzētu ieņemt cienīgu nišu savā klasē un kļūt par tās priekšgājēja turpinājumu, kas, starp citu, vairāku gadu ražošanas laikā tika pārdots ļoti labi.


Automašīna tiks aprīkota ar jaudīgu sinhrono motoru pāri, kā arī ietilpīgu akumulatora akumulatoru. Turklāt izstrādātāji sola vairākas interesantas tehniskās funkcijas, kuras vēl nav ietvertas. Ņemot vērā veiksmīgo risinājumu ar atpakaļskata spoguļiem, kurus agrāk e-tron aizstāja ar kamerām un displejiem, jūs varat sagaidīt tikpat ievērojamus jauninājumus.

Jebkurā gadījumā pirms sērijas ražošana jau ir sākta, lai gan tas joprojām ir tālu no oficiālā pārdošanas sākuma. Automašīnu tirdzniecības vietās jauni elektromobiļi no četriem gredzeniem parādīsies ne agrāk kā šoruden, tāpēc mums tikai pazemīgi jāgaida izlaišana.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/