image

Aston Martin ražotāja apskats

admin date_range28.03.2021, 17:49 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1840

Britu ražotājs Aston Martin kļuva slavens visā pasaulē ar prestižu sporta automašīnu modeļiem, kas bieži piedalījās īstās sacīkšu sacensībās. Uzņēmums tika dibināts tālajā 1913. gadā, un tieši tad viens no tā dibinātājiem izcīnīja pārliecinošu uzvaru autosacīkstēs ar pašu izgatavotu modeli - Singer-10.

Protams, patiesie Aston Martin panākumi sākās 20. gadsimta vidū, kad uzņēmums ieguva pasaules slavu un sāka plašu sacīkšu modeļu un prestižu automašīnu ražošanu. Tajā pašā laikā tika izveidots uzņēmuma attīstības vektors, kura mērķis bija apmierināt fanu un kolekcionāru pieprasījumu.


Šajā brīdī uzņēmums turpina aizņemt savu šauro nišu, pastāvīgi sadarbojoties ar aizjūras Ford Motor Company, lai kopīgi izstrādātu tehnoloģijas. Uzņēmuma neto ienākumi sasniedz desmitiem miljonu eiro gadā, neskatoties uz to, ka pašreizējā modeļu klāstā ir ne vairāk kā 15 automašīnas.

Pateicoties labi pielāgotai stratēģijai, kvalitatīvam mārketingam un neatlaidīgai tradīciju ievērošanai, Aston Martin saglabā savu tirgus daļu un vienmērīgi aug arvien konkurējošākā vidē. Mēs ceram, ka šī kompānija pastāvēs vairāk nekā divpadsmit gadus!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/