image

Dodge Charger un Challenger ievietoja jaunu pretaizdzīšanas līdzekli

admin date_range28.03.2021, 18:12 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1250

Ikonu Dodge Charger un Challenger ir saņēmuši vēl vienu atjauninājumu, kas skar daudzus automašīnas aspektus, tostarp motora sastāvu. Tomēr visnoderīgākā, mūsuprāt, inovācija būs jauna uzlabota pretaizdzīšanas sistēma. Tomēr ejam kārtībā un pastāstīsim par visiem jaunajiem produktiem.

Pirmkārt, jāatzīmē divi jauni V8 motori ar 6,2 un 6,4 litru darba tilpumu, kas ražo 492 un 727 ZS. attiecīgi. Šīs skaistules tiks uzstādītas automašīnu augstākajā komplektācijā, kas lepojas arī ar ekskluzīviem diskiem, uzlabotu salona apdari un citiem bonusiem.


Kas attiecas uz pretaizdzīšanu, to attēlo dubultā šifrēšanas sistēma, kuru vadītājs aktivizēs, ievadot četrciparu PIN kodu. Ja jūs tajā neiekļūstat, automašīna bloķē motora iedarbināšanu, kā rezultātā zādzība kļūst neiespējama, pat ja autovadītāji apiet visas citas automašīnas aizsardzības sistēmas.

Jāatzīmē, ka Dodge Charger un tā brālis ir aktīvi attīstījušies kopš 2015. gada, it īpaši attiecībā uz aparatūru un programmatūru. Modelis joprojām nevar salīdzināt Ford Mustang popularitāti, taču veids, kā Dodge strādā pie viena no saviem flagmaņiem, iedvesmo cieņu un ticību gaišai nākotnei.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/