image

Bažas Renault pārstrādās akumulatorus

admin date_range28.03.2021, 18:13 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1274

Renault ir nolēmis pievienoties akumulatoru pārstrādes programmai un aktīvi būvē rūpnīcu savā mītnes zemē Francijā. Tajā pašā laikā Renault jau ir parakstījis sadarbības līgumu ar Solvay, kas darbojas ķīmijas rūpniecībā un nodarbojas ar zinātniskiem pētījumiem.

Veco dzinēju un akumulatoru pārstrāde piedāvā daudzas priekšrocības. Pirmkārt, jūs varat ievērojami ietaupīt, iegādājoties dārgas izejvielas, kuras tiek izmantotas jaunu bateriju ražošanā. Turklāt, pārstrādājot vecās baterijas, jūs varat paļauties uz subsīdijām un ieguvumiem no valdības un vides organizācijām, kuras vienmēr tur pirkstu uz pulsa.


Pēc galvenā projekta inženiera domām, rūpnīca deklarēto jaudu sasniegs līdz šī gada beigām. Pārstrādei paredzētās izejvielas par izdevīgu cenu tiks pirktas no taksometru uzņēmumiem un komerciālajām organizācijām, kurās ir milzīgs elektrisko transportlīdzekļu krājums, kas izmantojis savu resursu.

Tādējādi, pārstrādājot baterijas, būs iespējams iegūt kobaltu, alumīniju, fosforu, cinku, litiju un citus retzemju metālus un elementus, kuru cenas pieaugošā pieprasījuma dēļ katru dienu pieaug.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/