image

Van Fiat Scudo iepriecinās ar aprīkojumu

work date_range05.05.2022, 23:26 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1121

Daudzos aspektos lielisks Fiat Scudo furgons saņēma lielisku iespēju komplektu, kas pozitīvi ietekmēs vadītāja komfortu. Automašīna nesen nomainīja nākamo paaudzi, tomēr acīmredzot itāļu furgona izstrādātāji nolēma atlicināt visgardāko neplānotam modeļa atjauninājumam.
Uzreiz jāatzīmē, ka dzinēju līnija, kā arī transmisija palika bez jauninājumiem. Auto joprojām strādā ar standarta 90, 120 un 136 ZS dīzeļiem, kas savu darbu dara gana labi un pat sagremo sintētisko degvielu.

Bet salonā bija jauns digitālais informācijas panelis, lielisks mediju centrs ar skaļruņiem, kas izkaisīti pa visu salonu, augstas kvalitātes klimata kontrole un daudzfunkcionāla stūre ar daudziem vadības taustiņiem. Turklāt beidzot parādījās apsildāmi priekšējie sēdekļi un aizmugurējie logi, kas pietrūka autovadītājiem no ziemeļu reģioniem.

Kopumā Fiat Scudo ir saņēmis pienācīgu iespēju paketi, kas, mēs esam pārliecināti, paaugstinās furgona vērtību patērētāju acīs. Galu galā modelim ir viss, kas tam nepieciešams, tostarp ļoti pieņemama cena un ekonomiski motori.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/