image

Testa brauciens SUV Haval X Dog

work date_range19.05.2022, 23:27 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1121

Haval X Dog ir jauns un eksperimentāls SUV no slavenā Ķīnas autoražotāja, kurš ir nolēmis izmēģināt spēkus jaunā klasē. Modelis izauga no Haval XY šova auto, kas tika demonstrēts Šanhajas autoizstādē pirms pāris gadiem, un beidzot nonāca masveida ražošanā.
Auto būs aprīkots ar veselu virkni turbo benzīna dzinēju ar vidējo jaudu 230 ZS, kas kopumā ir pietiekami, lai pārvarētu pat vissmagākos bezceļus. Tajā pašā laikā izvēle piedāvās automātisko pārnesumkārbu un visuresošo mehāniku. Abas kastes atbalsta iespraužamo visu riteņu piedziņu un mazu diferenciāļu bloķēšanu.

SUV izskats nedaudz atgādina citus šīs klases automobiļus, lai gan savā ziņā ir unikāls un neatkārtojams. Protams, dizaineri centās pēc iespējas vairāk modernizēt automašīnu, kas pirmām kārtām redzams no virsbūves optikas un gludajām līnijām. Tas, vai tas ir labi vai slikti, ir pilnībā atkarīgs no jums.
Eiropas tirgū Haval X Dog vajadzētu parādīties līdz 2022. gada beigām, tāpēc potenciālajiem pircējiem vēl ir laiks tuvāk iepazīt šo auto un, iespējams, sākt krāt naudu tā iegādei.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/