image

Škoda Karoq ir piedzīvojis vēl vienu pārveidošanu

work date_range30.06.2022, 11:29 chat_bubble_outline0 remove_red_eye1113

Interesants krosovers Skoda Karoq ir piedzīvojis vēl vienu pārveidojumu. Auto saņēma ne tikai vizuālus tā eksterjera atjauninājumus, bet arī tehniskus uzlabojumus interjerā, kā arī vairākus jaunus dzinējus savā klāstā. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksām vajadzētu pieaugt tikai par 10-15 procentiem.
Zem atjauninātā krosovera pārsega slēpjas vairāki benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 130 zirgspēki. Ir arī pāris labi turbodīzeļi. Visi dzinēji strādā ar standarta sešpakāpju mehāniku, kā arī 7 joslu automātu.

Tagad par dizaina izmaiņām. Automašīnas sēdekļi tika apvilkti ar jaunu videi draudzīgu audumu, kas iegūts no pārstrādātiem materiāliem. Turklāt ir vairāki jauni toņi korpusa krāsošanai. Ir arī digitālais instrumentu panelis Virtual cockpit, kuram standarta aprīkojumā ir 8 collu skārienekrāns.
Kopumā automašīna saņēma diezgan labu izskatu un tehniskos parametrus. Ja ne izmaksu pieaugums, tad mēs varētu 100% ieteikt šo jauno produktu ikvienam budžeta krosoveru pircējam. Tomēr tas jebkurā gadījumā ir jūsu ziņā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/